ŞİRKET YÖNETİCİ ÖZETİ:

Adından anlaşıldığı gibi, Adi Universal Şirketler Grubu, en az sekiz Şirketten oluşan bir karışım aracılığıyla ortaya çıktı ve listelenen bir kurumdur. Yerleşik ve büyüyen bir ulusal müşteri tabanına sahip, çeşitlendirilmiş bir ticari hizmet kuruluşu şeklinde geliştirildi.

Grubumuz kapsamlı, uygun ve verimli ürünler ile hizmet sunar. Müşterilerimizle yakın çalışmaya inanıyoruz ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi her bir katılımın değişen önceliklerine yanıt verecek şekilde uyarlamaya hazırız. Yenilikçi ve dinamik bir yaklaşımla müşterilerimizin her türlü iş ihtiyacını karşılıyoruz.

Bizimle iş yapmaya karar vermeniz durumunda, sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlere detaylı bir şekilde aşağıda göz atın. İhtiyaçlarınıza göre size danışmanlık sağlayabilecek, günün her saatinde hizmetinizde olan dinamik ve yetkin uzmanlarımız var. Ayrıca, gerektiğinde kaynaklarını ve uzmanlıklarını kullanmanızı sağlayan bölgesel ortaklarımızla bağlantılarımız var.

İş Danışmanlığı:

Adi Universal Şirketler Grubu İş Danışmanlığı iş performansını gözden geçirme ve iyileştirme alanları konusunda tavsiyelerde bulunma konusunda uzmanlaşmıştır. Amacımız her boyut ve kapsamdaki işletmenin sektörlerinde büyük şirketler ve liderler olmasına yardımcı olmaktır. Operasyon, satış, finans, muhasebe, üretim, zaman yönetimi, stratejik planlama, iş planı geliştirme, bütçe geliştirme, halkla ilişkiler, markalaşma harici yatırım veya satış için konumlandırma işlerini dahil etmek için önemli alanlarda danışıyoruz.

Mühendislik – İnşaat

Tasarımın başlangıcından inşaat boyunca projenin tamamlanmasına kadar kapsamlı bir inşaat yöntemimiz var. Müşterilerimiz, müteahhit ve alt müteahhitlerimiz için proje risklerini belirlemeye ve en aza indirmeye yardımcı oluyoruz. Hizmet alanımız şunları içerir: İnşaat-İnşaat Mühendisliği, Yapısal, Mekanik, Elektrik Enstrümantasyon ve Borulama.

Güneş Enerjisi:

Adi Universal Şirketler Grubu ve bölgesel ortak güneş enerjisi sistemleri tasarımcıları endüstriyel ve evsel kullanım için güneş enerjisi ve elektrikli aletlerin ekipmanların ve sistemlerin tasarımı uygulaması ve bakım konusunda büyük bir anlayış geliştirdiler. Ayrıca danışmanlarımız teknik belgelendirme (şartnameler ve kodlar için) test faaliyetleri, araştırma metodolojisi, saha araştırmaları, mühendislik analizi vs. alanlarda faaliyet göstermektedir, ki bu tür faaliyetler bize tasarım, geliştirme ile ilgili vs. önemli bilgiler edinmemize yardımcı oldu.

Genel Lojistik Hizmetleri:

Afganistan’da lojistik çözümler sunmak için kurulmuş bir çoklu-servis firmasıyız. Ekibimiz Lojistik, konferans ve Etkinlik yönetimi alanında geniş deneyime sahip yaratıcı ve dinamik profesyonellerdir.

Bilgi Teknolojisi:

Adi Universal Şirketler Grubu bilgisayar servisleri, yazılımlarının kurulumu, donanım,  ve bilgisayar bakımı dahil olmak üzere hizmetler sunuyor; bilgisayar donanımı standartları, konferanslar ve toplantılar için ekipman ve teknik destek, kurumsal kaynak planlama uygulamaları ve diğer ofis otomasyon uygulamaları için altyapı, internet erişimi ve dosya paylaşım hizmetleri, e-posta ve grup yazılımı hizmetleri, uygulama ve sonucu verilerinin güvenliği ve bilgisayar ortamının virüslerden koruma, bilgisayar hackerler ve benzer tehditlerden korunması, ve sesli ve görüntülü konferanslar hizmetleri, iş sabitliği ve felaketlerden kurtarma, ve saha ofislerinize e-posta ve iletişim hizmetleri sunmaktayız.

Madencilik:

Adi Universal Şirketler Grubu Danışmanları, madencilik yaşam döngüsünün tüm aşamalarında kömür ve metalik madencilik müşterilerine hizmet verir ve hem yerüstü ve hem de yer altı madenciliği konusunda uzmanlaşmıştır. Afganistan genelinde faaliyet göstermekteyiz.

Anahtar yetenekler:

  • Kaynak tanımı, keşif sondajı ve maden fizibilite çalışmaları
  • Afganistan’a demir cevheri, bakır, kalay, nikel, altın, gümüş ve çinko açık kesim madencilik hizmetleri
  • Afganistan’a bakır ve altınına yeraltı madencilik hizmetleri
  • Delme, patlayıcı üretme ve temini, patlama ve kırma
  • Maden kapatma ve rehabilitasyon

Basılı Hizmetleri:

İş iletişim hizmetleri söz konusu olduğunda, Adi Universal Şirketler Grubu hepsini kapsıyor. Müşterileriniz, çalışanlarınız, ortaklarınız veya satıcılarınız ile iletişim kurmak için akla gelebilecek hemen hemen her türlü ürün veya hizmeti sağlayabiliriz.

Kurumsal kimlik parçaları konusunda uzmanız. Ancak bu sadece başlangıç. Sunduğumuz ürünler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen temsilcilerimizden biriyle iletişime geçin.

Alkolsüz İçecekler:

Üretici olarak Adi Universal Şirketler Grubu ve bölgesel ortakları ile, Afganistan’da eksiksiz bir konsantre meyve suyu işleme ve şişeleme birimi tasarlamayı, üretmeyi ve kurmayı planlıyor. Bu hizmet özelikle meyve suyunun hazırlanmasını, bir flaş pastörizasyon sisteminin kurulmasını, şişeleme ve yeri temizleme sistemini ve hazırlık atölyesini yenilemeyi içeriyordu.

İş dünyasında 10 yıllı aşkın deneyimimiz, mükemmellik ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurma konusunda bize itibar kazandırdı. Kişisel danışmanlık için bizimle iletişime geçin ve iş ihtiyaçlarınızı görüşelim. Uzmanlığımızı kullanarak, özel durumlarınız için size kapsamlı iş tavsiyeleri sunacağız.

Sayed Abdul Azim Qurishi

Başkan ve CEO

Adi Üniversal Şirketler Grubu

Sunumlarımızı görüntüleyin veya indirin