Adi Universal Şirketler Grubu, Özel Sektörler, Hükümetler, Okullar ve Bankacılık endüstrisi dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlere yüksek kaliteli Güneş, Güç Elektroniği (UPS, İnserttirler, doğrultucular) ve Mekanik, Elektrik ve Tesisat çözümleri sunmaktadır.

Çözümlerimizi enerji tasarrufu, yeşil çevre ve maliyet verimliliği sağlayacak şekilde modelliyoruz.

Danışmanlarımız geniş deneyime sahiptir ve en yüksek yatırım getirisine sahip güneş enerjisi ve enerji çözümleri sağlamak için modelleme, inşa ve izlemeyi yakından ilişkilendiririz.

Bölgelerdeki en iyi satıcılar, üreticiler ve distribütörlerle sağlam ilişkiler kurduk. Danışmanlarımız müşterilerimize kaliteli anahtar teslimi güneş ve güç sistemleri sunar. Adi Universal Şirketler Grubu, topluluklarımızın artan enerji gereksinimleri için yeşil çözümler sağlamak üzere benzersiz bir konuma sahiptir. Danışmanlarımız, çevre dostu ve ekonomik olan yenilenebilir enerji projelerinin tasarımı ve geliştirilmesinde önemli deneyimler kazanmıştır.

Bu birim, endüstri ve yönetimde 15 yıldan fazla tecrübeli bir mühendis tarafından yönetilmektedir. Ayrıca, her kapasitede anahtar teslimi güneş enerjisi çözümünü mühendisliğe en duyarlı şekilde sunmak için son derece yetenekli mühendis ve teknisyen ekibi ile çalışma deneyimi kazanmıştır.

Çözümlerimiz, en uygun maliyetli ve güvenilir sistemi sunarak müşteriye özel ihtiyaçlara göre uyarlanır.