Alanlar

Lojistik

Adi Grup’un önceliği, projesini müşterinin gereksinimlerine tam olarak uygun şekilde gerçekleştirmektir. Adi Grup, tüm çalışmalarında tanınmış standartlara göre en yüksek performans ve bütünlüğü garanti eder. Tüm sözleşme belgelerini titizlikle gözden geçiriyor ve yönetiyoruz ve aynı sistematik olarak uygulanıyor, müşterinin en yüksek memnuniyeti için kalite performansının her yerde sağlanması için tüm işler gerekli işçilik garantisi ile tamamlanıyor. Adi Universal Şirketler Grubu, müşterilerinin daha iyi memnuniyetini sağlamak için projelerini tam olarak proje programına ve çalışma planına uygun olarak tamamlamak için ilk kez mücadele ediyor.

İnşaat

Bu Birim aracılığıyla aşağıdaki gibi profesyonel İnşaat işleri sunuyoruz:

 • Planlama
 • Mühendislik
 • Arz
 • Kurulum
 • Test ve Devreye Alma
 • Eğitim
 • Operasyon ve bakım

Kapasite Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri

Birim, organizasyonlara ve bireylere ihtiyaçlarını karşılamak için özel eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Adı Grup’un Danışmanlık uzmanları, hem yerel hem de uluslararası kurumlara, hükümet ve sivil toplum kuruluşlarına ve toplum temelli kuruluşlara örgütsel gelişim, eğitim, kapasite geliştirme, kolaylaştırma, değerlendirmeler ve İnsan Kaynakları  Danışmanlık Hizmetleri alanlarında önemli danışmanlık deneyimine sahiptir.

Madencilik

Adi Universal Şirketler Grubu Danışmanları, madencilik yaşam döngüsünün tüm aşamalarında kömür ve metalik madencilik müşterilerine hizmet verir ve hem yerüstü hem de yer altı madenciliğinde uzmanlaşmıştır. Afganistan genelinde faaliyet gösteriyoruz.

Non-Alcoholic Drinks

 • Ölçülü içecek olarak da bilinen alkolsüz veya alkolsüz bir içecek, alkolsüz veya alkol çıkarılmış veya neredeyse sıfıra indirilmiş bir alkollü içeceğin bir versiyonudur. …

 • Köpüklü elma şarabı, alkolsüz içecekler ve meyve suyu doğal olarak eser miktarda içerir veya hiç alkol içermez.

Matbaa

Adi Universal Şirketler Matbaası, tam hizmet veren bir yazıcıdır, yani hemen hemen her şeyi yapabiliriz. Yazdırmaya ek olarak, projenizi tamamlamanıza yardımcı olmak için aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

Güneş enerjisi

Adi Universal Şirketler Grubu, Özel Sektörler, Hükümetler, Okullar ve Bankacılık endüstrisi dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlere yüksek kaliteli Güneş, Güç Elektroniği (UPS, İnserttirler, doğrultucular) ve Mekanik, Elektrik ve Tesisat çözümleri sunmaktadır.

Bilgi Teknolojisi

Tam hizmet veren bir BT çözüm sağlayıcısıyız. Hızlı dağıtım ve gelişen teknolojilerle geniş bir kuruluş yelpazesini desteklemek için kaynaklarımızı kullanmaya odaklanıyoruz.

Yıllar geçtikçe, BT danışmanlarımız, müşterilere hizmet vermeye ve uzun vadeli ilişkiler yoluyla değer yaratmaya odaklanan, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre benzersiz hizmet seviyesi anlaşmaları ve sabit maliyetler oluşturup oluşturmaya odaklanan gelişmiş bir çözüm sağlayıcı haline geldi.

BAŞKANIN MESAJI

Adından anlaşıldığı gibi, Adi Universal Şirketler Grubu Afgan Hükümeti’ne kayıtlı en az sekiz şirketten oluşan bir karışım aracılığıyla ortaya çıktı. Yerleşik ve büyüyen bir ulusal müşteri tabanı ile çeşitli ticari İş Danışmanlığı, İnşaat, Bilgi Teknolojisi, Lojistik, Madencilik, Matbaa, Güneş Enerjisi ve Alkolsüz İçecek hizmetleri sunmakta haline geldi. Adi Universal Şirketler Grubu, çalışanlarının hayatına değer veriyor. Çalışma ortamı zorlu, heyecanlı, işbirlikçi, olumlu ve aile gibi hissettiriyor. Ekip astronomik topluluktur, yönetim en güçlüdür ve etrafındaki ekip üyelerini dinlemeye ve güvenmeye devam eder. Başarı ve büyüme vizyonumuzu çalışanlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Buradayız çünkü şirkete ve neyin temsil edildiğine inanıyoruz. Tüm çalışanlarıma gerçekten saygı duyuyorum, sadece iş ahlakı için değil, belki Adi Universal Şirketler Grubuna karşı tutukları için. Ve her şey iyi bir liderlik ve kendini adamış çalışanlarla başlar. Adi Universal Şirketler Grubun başarılarına büyük katkılar sağlayan özverili çalışma arkadaşlarımızın yanı sıra, bilgimize güvenen ve sözleşmelerini yürütmek üzere grubumuzu seçen değerli müşterilerimize içten teşekkür ediyorum.

Sayed Abdul Azim Qurayshi

Adi Universal Şirketler Grubun Başkanı

Adi Universal Şirketler Grubu, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için bilgi ve yaratıcılığını kullanır. Uzmanlığımız ve güçlü ulusal ve uluslararası stratejik ortaklar ağımız, başarımızın tam merkezinde yer almaktadır. İş birimlerimizin her birinde ve faaliyet gösterdiğimiz tüm hedef dikeylerimizde, yönetim ekiplerimiz, içerik bilgimiz, yerel ve bölgesel satın alma ağlarımız ve tasarım uzmanlarımız, kusursuz bir proje teslimatı sağlayan en uygun çözümleri ve planlamayı tanımlamamızı sağlar.

Müşterilerimiz için sürdürülebilirlik oluşturmak

Müşterilerimizi, projelerinin fikir aşamasından tasarım ve uygulamaya kadar tüm prosedüre boyunca desteklemek.

Sağlam anahtar teslimi çözümler sunarak müşterilerimizin proje değerini optimize etmek.

Adi Universal Şirketler Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz her yerde aşağıdaki temel değerlere göre yaşamaya gayret ediyoruz:

 • Halk
 • Kalite
 • Yenileme
 • Müşteri odaklılık
 • Yenilik
 • Güvenilirlik ve Sunum 1

Müşterilerimiz

Projelerimiz