BAŞKANIN MESAJI

Adından anlaşıldığı gibi, Adi Universal Şirketler Grubu Afgan Hükümeti’ne kayıtlı en az sekiz şirketten oluşan bir karışım aracılığıyla ortaya çıktı. Yerleşik ve büyüyen bir ulusal müşteri tabanı ile çeşitli ticari İş Danışmanlığı, İnşaat, Bilgi Teknolojisi, Lojistik, Madencilik, Matbaa, Güneş Enerjisi ve Alkolsüz İçecek hizmetleri sunmakta haline geldi. Adi Universal Şirketler Grubu, çalışanlarının hayatına değer veriyor. Çalışma ortamı zorlu, heyecanlı, işbirlikçi, olumlu ve aile gibi hissettiriyor. Ekip astronomik topluluktur, yönetim en güçlüdür ve etrafındaki ekip üyelerini dinlemeye ve güvenmeye devam eder. Başarı ve büyüme vizyonumuzu çalışanlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Buradayız çünkü şirkete ve neyin temsil edildiğine inanıyoruz. Tüm çalışanlarıma gerçekten saygı duyuyorum, sadece iş ahlakı için değil, belki Adi Universal Şirketler Grubuna karşı tutukları için. Ve her şey iyi bir liderlik ve kendini adamış çalışanlarla başlar. Adi Universal Şirketler Grubun başarılarına büyük katkılar sağlayan özverili çalışma arkadaşlarımızın yanı sıra, bilgimize güvenen ve sözleşmelerini yürütmek üzere grubumuzu seçen değerli müşterilerimize içten teşekkür ediyorum.

Sayed Abdul Azim Qurayshi

Adi Universal Şirketler Grubun Başkanı

Biz Kimiz?

Adi Universal Şirketler Grubu, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için bilgi ve yaratıcılığını kullanır. Uzmanlığımız ve güçlü ulusal ve uluslararası stratejik ortaklar ağımız, başarımızın tam merkezinde yer almaktadır. İş birimlerimizin her birinde ve faaliyet gösterdiğimiz tüm hedef dikeylerimizde, yönetim ekiplerimiz, içerik bilgimiz, yerel ve bölgesel satın alma ağlarımız ve tasarım uzmanlarımız, kusursuz bir proje teslimatı sağlayan en uygun çözümleri ve planlamayı tanımlamamızı sağlar.

Misyonumuz

Müşterilerimiz için sürdürülebilirlik oluşturmak

Taahhüdümüz

Müşterilerimizi, projelerinin fikir aşamasından tasarım ve uygulamaya kadar tüm prosedüre boyunca desteklemek.

Hedefimiz

Sağlam anahtar teslimi çözümler sunarak müşterilerimizin proje değerini optimize etmek.

Değerlerimiz

Adi Universal Şirketler Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz her yerde aşağıdaki temel değerlere göre yaşamaya gayret ediyoruz:

  • Halk
  • Kalite
  • Yenileme
  • Müşteri odaklılık
  • Yenilik
  • Güvenilirlik ve Sunum 1